Jak se řeší projektové řízení v úspěšných společnostech?

Mít na starosti firmu není lehký úkol. Cílem každé firmy by měla být prosperita a růst. To se ale často neděje a důvody jsou různé. Často je na vině chaos a neefektivní řízení. Pokud nevíte, kdy budou hotové zakázky pro zákazníky, jaký je obrat firmy nebo jak jsou vaši zaměstnanci vytížení, znamená to, že byste měli pracovat jinak. Mnoho společností je podstatně větších než ta vaše a jsou skvěle řízeny a stále rostou. Je to dáno tím, že používají pro projektové řízení – software.

Jaký software pro projektové řízení použít?

V mnoha firmách se používá zbytečně mnoho programů. Nejen, že to zabírá čas, ale také to vytváří chaos. Mnohem efektivnější je používat jen jeden software, který obsahuje všechny potřebné funkce. Nejlepším řešením na trhu je AutoCRM, jde o nejpokročilejší CRM systém. Je vhodný pro firmy všech velikostí i oborů. Této všestrannosti se dosáhlo tím, že bude každému software upraven tak, aby obsahoval jen ty funkce, jaké potřebuje. Může jít například o řízení projektů. Uvidíte zde, jaké projekty máte, komu jste je přidělili a v jaké fázi dokončení jsou. Je zde také využit Ganntův diagram, takže uvidíte i návaznost na další projekty.

Systém je rozdělen do jednotlivých entit, mez kterými se přepínáte, rozhraní je velmi přehledné a zvládne v něm pracovat každý. Jednou z entit mohou být třeba zaměstnanci, se kterými zde můžete komunikovat, přidělovat jim úkoly, sledovat jejich harmonogram a třeba také docházku, jelikož může být součástí emailový klient, můžete odsud komunikovat se zákazníky a dokonce jim hromadně rozesílat nabídky nebo newslettery. Můžete odsud také fakturovat, spravovat zde reklamní kampaně a mnoho dalšího. Důležitou možností je sledování důležitých informacích v přehledných grafech, takto můžete sledovat třeba vaše výdaje, návštěvnost vašeho webu nebo zisk za určitá období. Zjistěte více o tomto převratném systému na AutoCRM.cz.