Vyzkoušejte kvalitní a levné jednorázové dětské plenky a plenkové kalhotky DADA

Většina rodičů malých dětí vám potvrdí, že najít jednorázové dětské plenky, s nimiž jsou spokojeny děti maličké i větší, ale také jsou spokojeni rodiče, není snadné. Pokud nemáte nikoho, kdo by vám předal své zkušenosti, co se plenek týče, většinou koupíte několik typů plen od různých firem, než najdete ty, které jsou spolehlivé, výborně drží, jsou i hezké a vyhovují i citlivější dětské pokožce náchylné k opruzeninám. Díky plenkám DADA hledat nebudete. Splňují vše, co potřebujete.

Oblíbené jednorázové dětské plenky DADA

Zajímá vás, kde se plenky DADA berou? Jsou vyráběny primárně pro polský trh, ale pro své kvality a příznivou cenu jsou oblíbené i u našich rodičů a dětí. Koupit si můžete DADA Extra soft 4 i další typy na webových stránkách Kupplenky.cz. 

V nabídce jsou tři série těchto plenek, určitě tak vyberete takové, které budou vašemu děťátku vyhovovat. Jde o série Extra soft, Extra care a Pure care. K nim si můžete rovnou koupit i vlhčené ubrousky, jež nemohou při přebalování dětí, ale i při běžných denních činnostech chybět.

Pro větší děti jsou určené plenkové kalhotky Dada pants 4, které jsou nejmenší, nebo další dvě větší velikosti. Usnadňují dětem učení se používání nočníku či toalety. 

Plenky DADA v ekonomickém balení

Kupplenky.cz nabízí jednorázové dětské plenky v různě velkých baleních. Když si koupíte to největší, bude cena jednotlivých kusů ještě výhodnější. Navíc zde nabízí slevu 50 Kč k prvnímu nákupu. S ní vás nákup vyjde ještě výhodněji.

Nakupte na jednom místě i další zboží pro děti nebo maminky

V e-shopu se zaměřují na zboží pro děti a rodiče, takže zde najdete i klasické látkové pleny, přebalovací podložky, kojenecké potřeby, dětskou kosmetiku, plenkové dorty, kozí mléko a jiné produkty. 

Přesvědčte se sami o kvalitách plenek DADA. Budete zaručeně spokojeni, jako mnozí rodiče před vámi.