Připravte se na jaro a kupte si nové dřevěné truhlíky na okna

Také se nemůžete dočkat toho, až slunce začne pořádně ohřívat okenní parapety a my na ně umístíme první jarní květiny? Čas kvapí, a tak je nevyšší čas koupit si nové truhlíky, které udělají na oknech skutečnou parádu. Koupit je můžete na webových stránkách Amadea.cz v kvalitním provedení přímo z české dílny.

Dřevěné truhlíky v mnoha provedeních

Amadea.cz nabízí dřevěné truhlíky světlé i tmavé, bílé, s vyřezaným zdobením nebo naprosto jednoduché, které se neokoukají. Tento typ obalů květináče se hodí k nemovitostem moderním i venkovským, lze je postavit na okna, na terasu, kolem zídky na dvoře, na vyvýšená místa v členité zahradě atd. 

Když je postavíte na terasu, jako celek spolu s dřevěným zahraním nábytkem, působí naprosto skvěle. A když je na stole ještě i dřevěný podnos nebo třeba dřevěné podtácky, aby vám sklenice neudělaly na stole kroužky, je celkový dojem úžasný. 

Vsaďte na kvalitní zpracování z Čech

Všechny dřevěné truhlíky jsou v tomto e-shopu z České republiky. Kupříkladu dřevěný obal na truhlík s vyřezaným srdcem ve světlém provedení. S délkou 62 cm, výškou 21,5 cm a šířkou 17 cm je ideální pro všechny klasické umělé samozavlažovací truhlíky s rozměry 60 x 19 x 16,5 cm. V e-shopu najdete i samotné vnitřní truhlíky, abyste je nemuseli shánět jinde. 

Máte rádi tmavě hnědé provedení, třeba aby ladilo s garážovými vraty natřenými tmavě hnědým Luxolem? Pak zvolte dřevěný obal na truhlík se srdcem tmavý. 

Nechybí ani čtvercové tvary truhlíků, dokonce si můžete vybrat i typy v kulatém provedení a ve tvaru soudku. Do rohů pergoly nebo po stranách dveří můžete použít závěsné obaly na květináče o rozměrech 27 x 27 x 21 cm.  

Podívejte se na kompletní nabídku e-shopu Amadea.cz a vyberte si i dřevný šperk či dřevěný motýlek k obleku. Ozdobíte nejen okna a venkovní prostory, ale i sami sebe.