Proč je kvalitní káva z pražírny tak dobrá?

Už jste někdy ochutnali kvalitní kávu z čerstvě upražených a umletých zrn? Mnoho lidí ještě ne. V dnešní době se většina lidí spoléhá na instantní kávu. To je taková káva, která je po upražení zbavena veškeré vlhkosti, následně se umele, smíchá s dalšími ingrediencemi a je připravená, aby si jí lidé mohli každé ráno jen zalít horkou vodou.

Problém je, že se taková káva chuťově nevyrovná kvalitní čerstvě upražené kávě a dokonce jí chybí často obsah mnoha antioxidantů, vitamínů a dalších látek, které káva obsahuje. Bylo prokázáno, že instantní káva obsahuje v průměru o polovinu méně kofeinu než káva z čerstvě upražených zrn. Po ránu tedy zajisté poznáte rozdíl „nakopnutí“ po instantní a kvalitní pražené kávě. Pokud je vaším cílem kvalitní výběrová káva, vyplatí se vybírat kávu od nejlepších pražíren. Mezi TOP pražírny v Evropě patří i slovenská pražírna EBENICA COFFEE.

Ochutnejte skutečnou kávu

Teprve s kvalitní praženou kávou máte možnost objevit lahodnou kávovou chuť. Zapomeňte na instantní náhražky a dopřejte si skutečnou kávu. Nejlepší výběr naleznete na Ebenica.cz, je zde eshop s praženou kávou, která se stane vaším průvodcem těch nejlahodnějších kávových chutí. Můžete postupně objevovat kávu z celého světa. Vyzkoušejte například kávu z Kuby, Brazílie, Kolumbie nebo Etiopie.

Praženou kávu si můžete kupovat v různé gramáži a pokud budete mít zájem o velkoodběr, pražírna vám ráda vyjde vstříc. Kávu dodává do mnoha hotelů, restaurací, kaváren i firem. Kávu může dodávat i vám, pokud máte zájem o malý odběr, stačí si vybrat v eshopu, pokud máte zájem o velkoodběr, neváhejte pražírnu kontaktovat. Užijte si chuť kávy, je důležité si život vychutnávat a s kvalitní kávou si můžete zpříjemnit každý váš den už od rána.