Bezúdržbový kovový plot je sázkou na jistotu a dlouhou životnost

Kov je materiál, se kterým se pojí přízviska jako odolnost, pevnost a dlouhá životnost. I to platí o kovovém plotu, který je ideální pro oplocení rodinných domů, administrativních budov i průmyslových areálů.

Proč kovový plot?

Hlavní výhodou kovové plotu je to, že je bezúdržbový, odolný proti vnějším vlivům i mechanickému poškození a také jeho dlouhá životnost. Kovové ploty vydrží desítky let a vy nemusíte řešit žádnou preventivní starost o oplocení. Kovové oplocení se hodí k běžným rodinným domům, ale i k moderním stavbám, které vyžadují jasné linie a moderní vzhled. Kovové ploty k rodinnému domu jsou skvělou volbou.

Výběr kovového plotu

Nevíte-li s výběrem kovového plotu rady, vsaďte na kvalitu, kterou vám nabízí plotybohumin.cz. Jedná se o zkušené výrobce kovových plotů. Výrobou kovových plotů se zabývají již více než 10 let. Čerpají zkušenosti ze stovek úspěšných realizací v oblasti rezidenčního i průmyslového oplocení. Konstrukce jednotlivých výrobků je navíc optimalizována pro každý projekt samostatně, díky tomu se dokážou vždy přizpůsobit vašim specifickým požadavkům. Při navrhování kladou důraz na maximální dlouhodobou spolehlivost, korozní odolnost a bezpečnost při užívání. Nechybí ani kvalitní komponenty firem LOCINOX, FRATELLI či COMUNELLO.

Různorodost

Pokud se obáváte, že všechny kovové ploty vypadají stejně a vy nebudete mít možnost výběru, jste na omylu. Kovové oplocení je nabízeno dokonce v 16 designech v rámci tří konstrukčních řad. Jednotlivé konstrukční řady se liší především volbou kovových profilů, ale i konstrukčním řešením. I svislé pruty lze volitelně zakončit ozdobnými hroty z rozmanité nabídky.

Systém oplocení

Ucelený systém kovové oplocení zahrnuje plotové pole, křídlové brány, posuvné brány, branky a kovové sloupky.