Vyberte vhodný dárek pro muže

Vybrat vhodný dárek pro muže je někdy daleko obtížnější než najít dárek pro ženu. Hledáte skvělý dárek pro svého manžela, syna, dědečka či kolegu z práce, který bude zárukou úspěchu? Nahlédněte do e-shopu společnosti Špongr, která nabízí různé kožené a kožešinové výrobky. Načerpejte inspiraci a zjistěte, po čem poohlédnout?

Peněženky jsou stále v kurzu

Možná si říkáte, že peněženky v podobě dárku vyšly už dávno z módy, avšak zdaleka tomu tak není. Jen je třeba se zaměřit na správný typ peněženek, kterými jsou právě kožené peněženky COSSET. Oblibu mužů si kožené peněženky získaly především díky své vysoké odolnosti a dlouhé výdrži. Díky tomu tak budou svému majiteli sloužit velmi dlouhou dobu. Kromě toho působí i elegantním dojmem.

Poněkud odlišné peněženky

Chcete-li být více originální, pak můžete místo klasické kožené peněženky COSSET sáhnout po peněženkách Secrid. Tyto peněženky jsou vybaveny hliníkovým pouzdrem, které je chráněné pravou kůží a disponují RFID ochranou platebních karet. Do této peněženky lze kromě platebních karet uložit samozřejmě i bankovky. Vhodnou volbou jsou zejména pro muže, kteří vyznávají jednoduchý styl a rádi platí bezhotovostním způsobem.

Tašky přes rameno

Určitě jste si všimli, že v poslední době si oblibu mužů získávají pánské kožené tašky přes rameno, které působí jako stylový pánský doplněk. Tašky přes rameno jsou tak ideální volbou dárku pro muže. Dárek v podobě pánské tašky přes rameno je vhodný především pro mladší muže, ale určitě jimi nepohrdnou ani starší jedinci. Jejich předností je praktičnost, kdy muž získá možnost mít vše potřebné při ruce a dostatek úložného prostoru.

Tyto, ale i další vhodné kožené dárky pro muže najdete na e-shopu společnosti Špongr.