Vizuální identita značky: Kdy je ten správný čas najmout profesionály

Branding je nezbytnou součástí každého podnikání, ať už podnikáte nějaký ten pátek nebo teprve začínáte. Dobře definovaná identita značky vám může pomoci přilákat ten správný typ zákazníků a v důsledku toho rozšířit vaše podnikání. Grafické studio se postará o vaši vizuální identitu tak, abyste se odlišili od konkurence a přilákali více spotřebitelů.

Tvorba loga

Vaše logo je vizuální reprezentací vaší značky. Mělo by být jednoduché, ale zároveň dostatečně jedinečné, aby upoutalo pozornost v prvních vteřinách. V ideálním případě bude nadčasové a snadno rozpoznatelné. Mělo by také odrážet osobnost a hodnoty vaší značky.

Grafici z wolfway.cz vědí že vytvořit logo, které působí profesionálně a nadčasově, není snadné. Jejich 15letá praxe a mnoho úspěšných klientů jsou zárukou vytvoření efektivního loga, které zaujme.

Paleta barev

Barva je jedním z nejdůležitějších prvků vizuální značky, protože psychologicky ovlivňuje vaše zákazníky. Barevná paleta může vytvořit nebo narušit identitu značky, takže se vyplatí investovat čas a úsilí do správného provedení.

Chcete-li vybrat ty správné barvy pro vaši značku, musíte zvážit, které barvy přesně evokují osobnost vaší značky a zda spolu budou vypadat dobře. WOLFWAY s.r.o. vytvoří kombinaci barev, která přesně vystihne charakter společnosti a současně zaujme potencionální klienty a zákazníky.

Typografie

Typografie je nedílnou součástí identity každé značky, protože ovlivňuje čitelnost a použitelnost – vše, co je pro dobrý design zásadní!

Nemusíte být profesionálním designérem, abyste si vybrali písma pro svou značku, ale pokud je budete používat v marketingových materiálech nebo na svých webových stránkách, měli byste služeb grafického studia využít.