Těžká volba: Trenýrky, nebo boxerky?

Ve spoďárech se musíte cítit dobře, přes to nejede vlak. Ale co když sáhnete po nesprávném střihu, a až dojde na intimní okamžiky se ženou vašeho srdce, vyvoláte v ní spíše rozpaky než vzrušení? Vybrat spodní prádlo tak, aby sedělo a zároveň slušelo, není jednoduché. A ještě o něco složitější je volba mezi boxerkami a trenkami.

Na otázku, zda jsou lepší boxerky, nebo trenýrky, neexistuje jednoznačná odpověď. Vždy totiž záleží na provedení konkrétního spodního prádla. A zároveň hraje roli příležitost, v rámci které si muž na sebe dané prádlo vezme.

Nejprodávanější jsou sice boxerky, ale určitě to neznamená, že jsou automaticky lepší než trenky. Oba střihy mají specifické výhody i nevýhody. Obecně si trenýrky vybírají mladší muži se zálibou ve volnějších outfitech. Boxerky se staly standardem a většina mužského pokolení si je vybírá proto, že představují jakýsi mezistupeň slipů a trenýrek.

Spodní prádlo střídejte podle příležitosti

Neomezujte se na jediný střih, byli byste sami proti sobě. Naopak vždy zohledněte aktivitu, kterou se právě chystáte dělat. Například pro sportování jsou ideální boxerky, protože udrží genitálie na místě. V domácích podmínkách zase není nad vzdušnost a volnost – vlastnosti typické pro trenýrky.

Volné boxerky a upnutější trenýrky

Čtete správně. Ačkoliv se boxerky obvykle „šijí na tělo“ a trenýrky naopak s ohledem na pohodlí a dostatek prostoru, sortiment spodního prádla vás příjemně překvapí variabilitou. Výrobci jsou si vědomi specifických požadavků mnoha mužů a nabízí oba střihy v různých variantách. Jinými slovy – nejsou boxerky jako boxerky a trenýrky jako trenýrky. Obojí je k dostání s kratšími i delšími nohavicemi, a to v přiléhavějším i upnutějším provedení.

Stále se nemůžete rozhodnout? Pak nezbývá, než nabídnout další úhel pohledu. Ze zdravotního hlediska je vždy lepší volnější spodní prádlo. Boxerky zkrátka nikdy nenabídnou takovou volnost jako pánské trenky STYX