Sháníte kvalitní sexuální pomůcky? Máme pro vás řešení!

Doby, kdy se sexuální pomůcky vyráběly pouze pro ženy, jsou nenávratně pryč. Již od pradávna se totiž experimentovalo s různými vibrátory a podobnými věcmi sloužícími k lepšímu uspokojení ženy. V posledních letech ovšem na popularitě získaly i hračky pro muže, kteří si tak nově mohou zakoupit umělé vagíny nebo dokonce umělé napodobeniny ženských těl.

Proč vyzkoušet umělou vagínu?

Umělá vagína je vyrobena z ultra měkkého materiálu známého jako Super Skin. Jde o dokonalou napodobeninu pokožky, která je navíc velice příjemná na dotek a samozřejmě je i zdravotně nezávadná. Všechny umělé vagíny jsou pečlivě testovány a zkoušeny, aby přinesly muži co nejintenzivnější pocit uspokojení. Za tímto účelem je možné jejich ohřátí ve vlažné vodě. Díky svým malým rozměrům se dá umělá vagína skvěle převážet a je proto vhodná i jako cestovní masturbátor.

Který pánský masturbátor je nejlepší?

Vybrat ten nejlepší pánský masturbátor rozhodně není lehké, protože každý muž má jiné preference a očekávání. Pokud ještě nemáte s takovými hračkami zkušenosti, pozorně se podívejte na popis a recenze u každého masturbátoru. Prodávající totiž veškeré zboží zkouší, takže vám může nabídnout i cenné uživatelské tipy a rady. Mezi nejprodávanější sexuální pomůcky pro muže se pak řadí oboustranná umělá honítka. Na jedné straně se nachází umělý anální otvor a na té druhé umělá pusa se zuby pro intenzivní orální sex.

Nezapomeňte na pravidelné čištění hraček

Ať už si vyberete umělou vagínu nebo oboustranný masturbátor, rozhodně byste neměli zapomínat na pravidelné čištění těchto hraček. Sexuální pomůcku nejprve očistěte pod tekoucí vodou, zkontrolujte, zda není porušen materiál umělé vagíny nebo masturbátoru a zda na nich nezůstaly zbytky spermatu. Poté aplikujte speciální antibakteriální čistič, který se postará o všechno za vás. Nechcete jej pár vteřin působit a pak hračku opět omyjte a nechcete oschnout.

Za nákup sexuálních pomůcek byste se rozhodně neměli stydět. Každý člověk má nějaké lidské potřeby, které se musí pravidelně plnit a pánské masturbátory jsou k tomu přímo ideální.