Samota jinak – jak ji využít ke svému erotickému potěšení?

Vztahy jsou složité a život nám občas připraví nejedno nepříjemné překvapení. Ti, co měli dlouhodobý vztah, zjistí, že to vlastně nikam nevedlo, zjistili, že jim druhý lhal, podváděl je nebo k nim nebyl upřímný, což bolí v každém ohledu. Najednou jste sami a pomine-li ta největší bolest, začnete si užívat single života. Najednou můžete chodit ven na drinky, nezávazně se bavit s kamarády nebo kamarádkami, udělat si čas na sebe, na své příbuzné nebo se zaměřit na práci a postup v ní. V určitou chvíli vám může začít chybět nejen společnost, ale třeba také erotické potěšení.

Jak na věc, když jste sami

Můžete abstinovat, což není zrovna věc, kterou chcete slyšet. Můžete si najít někoho ve své blízkosti nebo někoho neznámého, se kterým si budete v tomto ohledu vzájemně vyhovovat a poskytovat tyto služby. Nejste fanouškem ani jedné možnosti? Pak si budete muset pomoci sami, respektive hledat pomoc u erotických hraček. Ty jsou dnes součástí mnoha domácností a nejedna žena někdy viděla, držela či použila vibrátor. Kromě něj může být pro ženy velmi prospěšný například erotický nábytek. Zde najdete erotické houpačky, podložky nebo třeba také nafukovací postele s vibrátory. Ty poskytují maximální uspokojení na všech frontách a to i ve chvíli, kdy aktuálně nemáte partnera.

Jak to řeší muži?

Když jsou muži osamělí, většinou s tímto nemají moc problém. Chtějí-li si však tyto chvíle zpestřit a zpříjemnit, pak mohou využít masturbátory. Ty jsou dnes v mnoha různých tvarech – ať už vypadají jako ženské vagíny, zadeček nebo ústa. Bývají vibrační či nevibrační, vybíráte nejrůznější velikosti. Sami si tak můžete vybrat, co chcete a jak si zpestřit chvíle samoty nebo dodat partnerskému soužití nový a originální rozměr. V tomto ohledu je povoleno mnoho věcí!