Proč je potřeba řešit intimní problémy co nejrychleji?

Jste spokojeni se svým sexuálním životem? A co vaše partnerka? Touha po sexuálním uspokojení není jen výdobytek moderního myšlení, je to přírodní pud, který se dá někdy jen těžko ovládat. Podle statistik je pravidelný sexuální styk jedním z předpokladů spokojeného partnerského soužití. Tato spokojenost může být však narušena, když se objeví intimní problémy.

Když se erekce nedostaví, je to nepříjemné a mnoho mužů se cítí trapně. Stát se to však může komukoliv. Stačí být unavený, nevyspalý, nervózní, ve stresu nebo mít třeba hlavu plnou mnoha starostí. Něco jiného je, když se vám to přihodí ojediněle, když však začnou být intimní problémy pravidelné, je potřeba to ihned řešit. Nejčastěji se tyto problém objevují společně s přibývajícím věkem, ale vzácně se mohou objevit i u mladých mužů. Předpokladem ke kvalitní erekci je zdravý životní styl. Když jsou vaše cévy průchodné, pružné a celé tělo je správně prokrvené, je mnohem snadnější dosáhnout kvalitní erekce. Dodržujte tedy zdravý životní styl a pokud problémy přetrvají, doporučujeme navštívit urologa.

Když se objeví erektilní dysfunkce

Nemusíte být vyděšení, při návštěvě urologa vám lékař udělá jen krátké vyšetření, položí vám pár otázek a pak vám doporučí vhodné řešení. Pokud nemáte vysoký krevní tlak nebo srdeční obtíže, obvykle vám předepíše Viagru, Cialis nebo podobná generika, která obsahují léčivou látku jako je sildenafil nebo tadalafil. Tyto léky jsou u nás na předpis a nejsou zrovna levné. Mnoho lidí se proto obrací na alternativu, kterou je Kamagra.

Jde v podstatě o totožný lék se stejnou účinnou látkou, ale od jiného výrobce, kterým je indická společnost Ajanta Pharma. U nás se tyto léky prodávat nesmí, ale na internetu je řada lidí kupuje bez předpisu. Pokud se pro to rozhodnete i vy, vždy zvolte jedině prodejce, který nabízí originální produkty Kamagry.

Problémy v intimním životě mají své řešení a vždy se vyplatí je řešit dříve než naruší vaše partnerské soužití.