Potěšte originálním dárkem děti i dospělé

Blíží se vaše výročí s ženou či chystáte rodinnou oslavu? Nebo naopak jste pozvaní na oslavu a nevíte čím zaujmout oslavence nebo hostitele? Darujte originální kytice, která není jen tak ledajaká a buďte za hvězdu celé párty.

Ovocné a čokoládové kytice

Jistě každý zná kasické květinové pugéty, které nikdy neurazí žádnou ženu. Stále více známá společnost Frutiko toho má, kromě úchvatných květinových variací připravených z čerstvých květů, ve své nabídce mnohem více – ovocné a čokoládové kytice, které jsou na první pohled nerozeznatelné od opravdových živých květů. „Jedlé“ kytice lahodí nejen oku, ale zejména jazyku. Jsou připravované z čerstvého šťavnatého ovoce a lahodné belgické čokolády.

Na webu frutiko.cz objevíte mnoho variant ovocných a čokoládových, ale také slaných kytic. Některé jsou dokonce tématické, vhodné k různým příležitostem – svatbě, oslavě narozenin, ke Dni matek apod. Pokud se vám nabízená varianta nelíbí, není nic snazšího než v jednoduchém a přehledném filtru vybrat suroviny, ze kterých si přejete kytici zhotovit a pracovníci ze společnosti Frutiko ji vytvoří přesně podle vašeho přání.

Dárkové koše

Dárkové koše jsou nestárnoucí klasikou a pokud víte, co má obdarovaný nebo oslavenec rád, udělá dárkový koš vždy radost. Dárkové koše z Frutika jsou plné ovoce nebo zeleniny, ale také si můžete objednat tématický, například velikonoční nebo vánoční.

Potěšte kamaráda nebo kolegu či nadřízeného praktickým a chutným dárkovým košem a náklonnost obdarovaného vás nemine.

Dorty, cupcakes, ovocné bonboniéry….

Pokud jste pořadateli oslavy či nějakého významného setkání, využijte možnosti občerstvení v podobě roztomilých a lahodných cupcakes nebo ovocných bonboniér. Ovocné bonboniéry představují čerstvé ovoce, především jahody, máčené v kvalitní belgické čokoládě, která se doslova rozplývá na jazyku.