Pánská trička – základ šatníku každého muže

Díky univerzálnosti pánských triček a relativní cenové dostupnosti je lze nosit na nespočet způsobů téměř v každé situaci. Možná snad jedině s výjimkou koktejlového dress code. Pravidla pro nošení pánských triček jsou přitom poměrně jednoduchá. Začněte základními barvami pánských triček – bílá pánská trička, černá pánská trička, šedá pánská trička a tmavě modrá pánská trička, tedy pánská trička bez potisku, a budete je moci kombinovat téměř s čímkoli: od sak přes pletené oblečení až po saka a košile s límečkem. Jakmile si tuto variantu osvojíte, můžete si začít hrát s potisky, vzory, detaily a materiály, abyste si skutečně vytvořili svůj osobitý vzhled. Pamatujte i na pánské polokošile (pánská polo trička).

Oblečení, které nepodléhá sezónním vlivům

Pánská mikina získala masovou oblibu, když ji začaly používat univerzitní sportovní týmy. Dnes je módní oblékat značkovou pánskou mikinu jako jediného křiklouna v jinak klidném outfitu. Pánské mikiny s kapucí a pánské mikiny na zip v klidném i divokém designu pořídíte na wowdoplnky.cz. Stejně jako pánská trička a pánská polo trička. V pánské mikině může chlap vypadat ležérně, ale přitom uvážlivě; elegantně, ale zároveň sportovně. Pánské mikiny s kapucí i pánské mikiny na zip patří mezi oblečení bez sezónních vlivů, lichotí každé postavě a snadno se vrství. Pánská mikina je tak jedním z mála opravdových “everymanů” v pánské módě.

Neformální, ale přitom elegantní oblečení

Pánská trička, zejména pánská trička bez potisku, pánské polokošile neboli pánská polo trička a pánské mikiny (pánské mikiny s kapucí, pánské mikiny na zip) se řadí mezi úžasné oblečení. Přitažlivost tohoto oblečení spočívá v pohodlí a všestrannosti. Těžko najdete pohodlnější oděv, který se zároveň hodí prakticky ke všemu. Lze ho snadno použít jak pro street, tak pro smart casual dress code.