Netradiční dárky pro muže

Přemýšlíte jaký dárek dát své drahé polovičce, ale nic vás nenapadá, protože má vlastně vše co potřebuje? Pak si přečtěte několik našich skvělých tipů, čím uděláte partnerovi velkou radost.

Darujte zážitek

Zážitky patří dlouhodobě mezi vůbec nejoblíbenější dárky. Zaměřte se na to, co má váš partner rád a co jej vzrušuje. Líbí se mu automobily? Kupte mu projížďku super rychlým sporťákem! Je to milovník adrenalinu? Zařiďte mu kurzy potápění, let balónem, nebo výlet do podzemí! Zkrátka vymyslete pro něj přesně takový zážitek, který mu bude sedět a ze kterého bude absolutně nadšený!

Překvapte jej trochu jiným vzrušením

Pokud máte ráda experimenty, překvapte jej okořeněním vašeho vztahu, k čemuž skvěle poslouží erotické prádlo, nebo bodystocking. Takový detail vašeho partnera zcela jistě velice potěší a bude vás milovat jako nikdy předtím! Okořenbodystockingit však váš sexuální život můžete i jinými způsoby a fantazii se meze nekladou.

Kupte mu něco chytrého

Muži jsou hračičkové, a proto se jim líbí nejrůznější chytré vychytávky, kterých je dnes celá řada. Ať už se bude jednat o chytré hodinky, které se mu například hodí při sportovních aktivitách, nebo chytrou váhu, která bude sledovat jeho progres při cvičení.

Dovolte mu si hrát

Pokud chcete, aby se vrátil do svých mladých let, kupte mu něco, s čím si bude moct hrát. Ať už se jedná o nějakou herní konzoli, skvělého chytrého robota, nebo nový hudební nástroj, na který se chtěl vždy naučit hrát jako například bubny, nebo elektrická kytara.

Vkusné oblečení

Oblečením rozhodně nikdy nic nezkazíte. Pokud koupíte vašemu partnerovi například elegantní oblečení jak krásný kabát, luxusní svetr či košili. Vždy však myslete na to, jaký styl vašemu partnerovi sluší nejvíce a jaký se mu nejlépe nosí.