Nabídka nářadí Fieldmann

Nejrůznější ruční nářadí potřebují jak profesionální řemeslníci, tak domácí kutilové. Bohatý výběr nabízí společnost Eli M Store, která nářadí odebírá od českých výrobců. Díky jejich dlouholeté tradici a bohatým zkušenostem je jejich nářadí zárukou výborné kvality, spolehlivosti a odolnosti. Například nářadí na zahradu bylo v praxi prověřeno i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Nabídka společnosti Eli M Store

Díky dlouholetým zkušenostem s prodejem nářadí pro nejrůznější řemesla může společnost nabízet spolupráci různým firmám nebo živnostníkům, kteří se zabývají stavební, instalatérskou, elektrikářskou nebo zahradnickou činností. Stejně tak komunálním službám ve městech a obcích, které se starají o městskou zeleň.

Nářadí na zahradu

Vedle tradičního nářadí na zahradu najdete v nabídce také různé textilie, tkaniny, pletiva, dále postřikovače nebo adaptéry. Do tohoto sortimentu patří také zahradní grily a potřeby pro grilování. Údržbu zahrady si již nikdo neumí představit bez sekaček trávy, křovinořezů, motorových pil či nůžek na živé ploty. K nářadí Fieldmann patří například elektrické sekačky na trávu, dále akumulátory, různé náhradní baterie, rychlonabíječky a další technika. U majitelů rodinných domů i zahrad se těší stále větší popularitě vysokotlaké myčky, které se uplatňují při mytí aut, zpevněných ploch nebo i střech.

Další nářadí Fieldmann

Vedle nejrůznějšího drobného ručního nářadí vyrábí Fieldmann také různé menší stroje a další pomůcky nezbytné na velkých i drobných stavbách. Jsou to například míchačky betonu či jiných směsí, kolečka, bednění, ale také topidla nebo hořáky potřebné při pokládce izolací nebo střešních krytin, které mají z jedné strany asfaltovou vrstvu. Profesionální řemeslníci i domácí kutilové si mohou vybírat z bohatého sortimentu nářadí pro stavaře, jako jsou nejen běžné zednické lžíce, kladívka či hladítka, ale také vytlačovací pistole chromové, krokové, na PUR pěnu, na chemické kotvy atd. Nechybí ani další potřeby, a to od textilních pásek až po praktické kombinézy.