Kde vybírat alu kola a pneumatiky?

Kola vašeho vozu jsou jeho nejvýraznější částí a také nejdůležitější částí. Jelikož spojují vůz s vozovkou, mají rozhodující vliv na jízdní vlastnosti a není tedy radno pořizovat pneumatiky či kola, která jsou nekvalitní a mohla by vás ohrozit. Mnoho lidí si nechává s výběrem pneumatik i kol poradit v autoservisu, ale přitom může každý udělat výběr svépomocí. Stačí se obrátit na specializovaný eshop PneuOK.cz.

Výběr alu kol a plechových disků

Stále si říkáte, co to jsou ta alu kola? Jde o kola vyrobená ze speciální slitiny hliníku a hořčíku, případně dalších kovů. Oproti plechovým diskům mají úchvatný vzhled a vybírat je můžete v mnoha designových provedeních, které zcela změní vzhled vašeho vozu. Výhodou alu kol není pouze vzhled, jsou odolnější vůči mechanickému poškození a pomohou lépe odvádět teplo od brzd a pneumatik. Vzhledem k nižší hmotnosti vám zajistí nižší spotřebu paliva a také lepší akceleraci. V eshopu si je můžete snadno vybrat za pomoci konfigurátoru, kde si nastavíte potřebné parametry. Stejně snadno můžete vybírat i plechové disky.

Správný výběr pneumatik

Eshop PneuOK.cz nabízí stejně snadný výběr pneumatik, stačí si v konfigurátoru nastavit parametry a následně se vám zobrazí vhodné pneumatiky pro váš vůz. Je vhodné pneumatiky pravidelně měnit a to nejen vzhledem k povinnosti výměny z letních pneumatik na zimní a naopak, měnit byste měli pneumatiky i tehdy, když zaznamenáte, že mají sjetý vzorek nebo tehdy, když mají defekt. Pouze tak máte jistotu, že je vaše jízda bezpečná a zbytečně neohrožujete vaše spolujezdce a ostatní účastníky silničního provozu. V nabídce eshopu jsou pouze kvalitní pneumatiky a velkou výhodou jsou nízké ceny, se kterými pořídíte pneumatiky mnohem levněji než v kamenných obchodech. Navíc nikam nemusíte jezdit, veškeré produkty můžete vybírat v pohodlí domova, kam vám také vybrané produkty dorazí.