Je na čase řádně vybavit pánský šatník

Každý muž by měl dbát na to, aby pravidelně aktualizoval svůj šatník. Co to znamená? Především to, že vyřadíte obnošené, staré, seprané, poškozené a nemoderní oblečení. Namísto takového oblečení pořídíte nové. Nejlepší volbou je provádět to kus za kus, tedy pořídíte nový kousek a jeden kousek vyhodíte. Zabráníte tak tomu, aby se vám v šatníku hromadilo staré oblečení. Ženy většinou doplňují svůj šatník průběžně, u mužů je to méně často, ale zato by se mělo dbát na to, aby měl každý muž zejména dostatek košilí.

Výběr pánské košile

Vybrat pánskou košili, to může být někdy oříšek. Dbejte na to, abyste měli různé košile a to takové, které si můžete vzít na různé události, od romantické večeře s vaším protějškem, tak na schůzku s klientem, pracovní pohovor i společenský večírek. Měli byste mít košile, které se dobře nosí se sakem i takové, které jsou hezké samostatně.

Dbejte na různorodost, abyste v šatníku neměli třeba deset černých košilí. Košile byste měli mít v různých provedeních i s různými vzory a ty pravidelně střídat. Ne každý obchod dokáže uspokojit svým sortimentem, protože ve většině kamenných obchodů je slabý výběr a často jsou tam košile nemoderní. Široký výběr pánských košilí najdete v eshopu Panskaelegancia.sk, kde si zajisté vyberete stylovou košili za rozumné peníze.

Pánské opasky

Pánské opasky jsou důležité a neměly by v žádném šatníku chybět. Co se týče materiálu, nevybírejte nic jiného než pravou kůži, protože jedině ta je skutečně elegantní a zajistí vám i dlouhou životnost. Určitě není vhodné mít v šatníku jen jeden opasek, který budete používat do všech kalhot. Opasků byste měli mít více. Neměl by vám chybět kožený pánský opasek, který si vezmete k džínům, zde vypadá skvěle opasek s masivnější sponou.

Dále by vám neměl chybět klasický opasek, který si vezmete třeba k oblečení do práce, měl by být spíše štíhlejší a elegantní. Dále byste měli do šatníku umístit i luxusní opasek, který bude mít propracovaný design a budete si ho brát na důležité společenské události. V eshopu najdete celou škálu vysoce kvalitních a značkových kožených opasků, které se budou ve vašem šatníku skvěle vyjímat.