Jak získat plnější a pevnější dekolt?

Řada žen bere své poprsí jako osobní chloubu, dbá proto velmi na jeho vzhled. Naopak, jestliže prsa nevypadají tak, jak bychom si přály, může to být nepříjemné pro naše sebevědomí. Ve světě sexu totiž hrají také významnou roli. Existuje však řada způsobů, jak svůj dekolt vylepšit.

Augmentace

Augmentace je chirurgický zákrok, díky kterému lze prsa zvětšit až o několik velikostí. Přináší však s sebou také mnoho nepříjemností. Jelikož se jedná o tak markantní změnu a náročnost zákroku není malá, nevýhodou zde pro nás může být také vysoká cena operace. Výsledek však stojí za to, jelikož dokáže pomoci i se zvýšením libida. Důležité je ale vybrat správnou velikost a vhodný tvar implantátů. Další nevýhodou zde může být dlouhá rekonvalescence nebo estetický problém v podobě pooperačních jizev.

Zvětšení prsou vlastním tukem

Tato metoda se stává čím dál tím populárnější. Zákrok je oblíbenější, je totiž šetrnější, méně bolestivý a hojení probíhá rychleji než u zvětšení prsou silikonovými implantáty. Operace se hodí spíše pro formování poprsí u mladých žen. Princip spočívá v tom, že lékař provede liposukci – odebere tukovou tkáň ve vybrané oblasti, tu pak pročistí a zpětně aplikuje do těla v oblasti prsou nad a pod prsní žlázu. Výsledkem bývá zvětšení prsou zhruba o jednu velikost.

Formování prsou doplňky stravy

Skvělou možností, jak dodat svému dekoltu vzhlednější tvar a plnost, jsou doplňky stravy. Značnou výhodou u těchto produktů je jejich nižší cena a žádný chirurgický zásah do těla, užívání je velmi jednoduché. Na úkor toho však výsledky této metody nejsou tak markantní, jako u předchozích dvou možností. Jedná se však o většinou bylinnou léčbu, která vašemu poprsí jistě prospěje a navrátí mu vytouženou pevnost.

Toužíte-li po větším či pevnějším dekoltu a vaše aktuální poprsí vám akorát ubírá na sebevědomí, neváhejte a sáhněte po některé z možností, které vám tento problém pomohou vyřešit. Právě krásnější prsa vám mohou přidat na ženskosti, a hlavně i sebevědomí.