Jak nakupovat chytře?

Jste blázen do nakupování? Utrácíte často za módní výstřelky, ale i praktické kousky nejen oblečení, ale také nábytku nebo elektroniky? Prohlížíte různé akce a výprodeje? Říká se, že nakupování je doménou žen, což není až tak pravda. Záleží na tom v jakém obchodě se zrovna ocitnete. Většina mužů i žen při nákupech však mají jedno společné – snaží se nakoupit, co nejvíce věcí za co nejnižší částku. Víte, že existuje způsob, kdy můžete část svých peněz z nákupů získat zpět?

Nakupujte přes cashback portál

Cashback portál, jakým je například tipli.cz, je rozcestníkem, jehož součástí je přes tisíc obchodů známých i méně obchodů s oblečením, obuví, jako je například eObuv, kde pořídíte boty pro každou příležitost, ale také s nábytkem, elektronikou, dětskými potřebami, telefony, potřebami pro zvířata a mnoho dalšího, ale také pojišťoven a poskytovatelů nebankovních půjček. Tipli.cz vás přesměruje do vámi vybraného obchodu, kde váš nákup probíhá standardně, jak jste zvyklí.

Jak nákup probíhá?

Nákup přes cashback portál je velice snadný. Sháníte něco na sebe? Po bezplatné registraci na tipli.cz můžete vybírat z mnoha obchodů s oblečením. Jedním z nejoblíbenějších je About You ve kterém můžete pořídit oblečení mnoha různých značek inspirované posledními módními trendy, ale také nadčasové módní kousky, které vás nikdy neomrzí. Vybraný kousek oblečení objednáte klasickým způsobem, stejně jako zaplacení. Po připsání vaší platby na účet vám společnost Tipli vrátí určité procento z vašeho nákupu zpět na váš účet ze kterého jste platbu odeslali. Částka se v každém obchodě liší.

Kromě vrácení peněz na váš účet můžete využívat slevy online, slevové kódy a kupóny. Váš nákup přes cashback portál tipli.cz se stane ještě výhodnějším a ušetřené peníze se hodí například k pořízení maličkostí pro vaše nejbližší.