Jak efektivně řešit problémy s erekcí?

Romantický večer probíhá přesně podle vašich plánů a vy se nemůžete dočkat okamžiku, kdy se konečně dostanete do ložnice a úžasný večer zakončíte vášnivou nocí? Partnerka k vám vysílá smyslné signály, které hovoří jasně a nedají se zaměnit s ničím jiným. Po příchodu domů ze sebe začnete strhávat oblečení v očekávání úžasné noci, jenže vás zradí vaše vlastní tělo a vaše erekce se buď nedostaví vůbec nebo je po chvíli po ní a vás jen polévá červeň způsobená studem, i když vás partnerka uklidňuje, že se nic neděje. Porucha erekce může být způsobena mnoha faktory.

Stres je zabijákem erekce

Největší problém spojovaným s poruchou erekce je způsoben psychikou muže. Stres, hektický život, špatný životní styl a obava ze selhání se mohou projevit problémy s erekcí. Pokud selžete jen občas, zpravidla se nejedná o závažný problém. Někdy postačí udělat změny ve svém životním stylu. Omezit alkohol a cigarety, občas si zacvičit a nestresovat se, zda budete v sexu výkonní nebo ne. Do jídelníčku zařaďte potraviny bohaté na zinek a selen, které podporují tvorbu testosteronu. Pokud partnerka vysílá signály, chce vás a věřte, že je velmi pravděpodobné, že je nervózní i vaše partnerka.

Vliv na erekci mohou také mít některé léky, které užíváte, zejména antidepresiva a léky na srdce.

Pokud se však problémy s erekcí opakují, může se jednat o erektilní dysfunkci, která sama o sobě není nemocí, ale je příznakem nějakého závažnějšího problému, který je potřeba konzultovat s lékařem. Zpravidla jimi bývají kardiovaskulární problémy, cukrovka, vysoký krevní tlak, ateroskleróza nebo problémy se srdcem.

Léky podporující erekci

Na trhu existuje mnoho „zaručených“ léků k podpoře erekce, ovšem mnoho z nich způsobují značné zdravotní potíže. Vyvarujte se hazardu se svým zdravím a používejte pouze přípravky, které jsou prověřené a jejich prodej je na našem trhu povolený. Informace o kamagře jsou dostupné, přesto je tento ilegální „lék“ na erekci běžně dostupný na internetu. Vyvarujte se nákupu takových přípravků a nehazardujte se svým zdravím.