Hodinky Festina sú originálny darček

Hľadáte originálny darček pre muža? Vyberte si najlepšie pánske hodinky. Hodinky sú elegantné a štýlové. Existuje veľa štýlov a možností ako si vybrať nové náramkového hodinky pre muža.

Hodinky Festina prinášajú kolekciu trendových hodiniek. Vybrať si môžete novú kolekciu Festina pre rok 2020. Vysoký štandard, kvalita a pekné darčekové balenie robia z hodiniek Festina ideálny darčekový tip.

Pánske hodinky Festina 20012/2

Inšpiratívny vzhľad týchto hodiniek sa určite hodí pre sebavedomého muža. Ak hľadáte pánske hodinky, ktoré prekvapia, odprúčame vám tento model Festina 20012/2.

 

Hodinky Festina 20014/1

Hodinky Festina 20014/1 ponúkajú klasický vzľad. Pekné strieborné puzdro je doplnené strieborným náramkom. Univerzálny vzhľad si získa každého muža. Tieto hodinky sú z kolekcie Swiss Made, ktorá je charakteristická práve klasickým dizajnom.

 

Hodinky Festina 20018/2

Hodinky Festina 20018/2 sú z kolekcie Swiss Made. Ponúkajú kombináciu strieborného puzdra a náramku a modrého číselníka. Práve táto nadčasová kombinácia je u mužov veľmi žiadaná. Tieto univerzálne hodinky Festina sú určené mužom, ktorí obľubujú moderný štýl.