Fotopast umí monitorovat zvířata, ale i zloděje

V minulosti jen málokdo věděl o fotopastech, v současné době jde však o velmi známé zařízení, které používá stále více lidí. Je to jen malé maskované zařízení, které je však obrovským přínosem v mnoha oblastech. Přírodovědci mohou s fotopastmi monitorovat výskyt divokých zvířat v určité lokalitě, stejně tak jako myslivci, ochránci přírody a mnoho dalších. Největší popularitu si však fotopasti získaly jako prostředek pro ochranu majetku. Když se fotopast umístí na pozemek, bude dokonale střežit váš majetek.

Fotopast pro ochranu majetku

Pro ochranu majetku je vhodná především kvalitní fotopast Bunaty. Pokud máte na pozemku strom, bude tím nejlepším místem, odkud bude fotopast pozemek monitorovat, protože na stromě je fotopast téměř neviditelná a budete o ní vědět jen vy. Fotopast nesnímá neustále, ale jen v případě tepelného pohybu, který je způsoben člověkem nebo zvířaty. Jako snímač tepelného pohybu zde funguje citlivé PIR čidlo. Když je pohyb zaznamenán, okamžitě je vetřelec vyfocen, jedná se o okamžitou reakci, které není možné uniknout.

Fotopasti Bunaty se mohou pyšnit i neviditelným nočním přísvitem, který jim umožňuje pořizovat velmi kvalitní snímky i za naprosté tmy, aniž by si toho vetřelec všiml. Fotopast si můžete plně nastavit, zejména to, kdy má snímat, jestli nonstop nebo jen v určitých hodinách. Pokud vám stačí prohlížení záznamu zpětně, postačí vám běžné fotopasti, záznam můžete následně shlédnout na displeji fotopasti nebo třeba na počítači. Pokud ale chcete mít neustálý přehled o dění na vašem pozemku, vyplatí se koupit fotopasti Bunaty s GSM modulem. Následně budete mít snímky okamžitě odeslané na telefon nebo na email. Ceny fotopastí jsou velmi příznivé a tak si tohoto spolehlivého hlídače může na pozemek pořídit prakticky kdokoliv.