Chorvatsko láká nejen na levné ubytování

Léto bez dovolené u moře? Pro většinu lidí je to nemyslitelná představa. K létu moře zkrátka patří. Někteří lidé spoří peníze po celý rok, aby mohli v létě s rodinou vyrazit za svou vysněnou rekreací. Ne každý se ovšem dovolené dočká, často právě z finančních důvodů. Nikdy neplatí pravidlo, že čím dražší dovolená, tím je lepší. Často je to naopak, nejlevnější dovolená bývá ta nejlepší. Jedna z nejlepších rekreačních destinací je co by kamenem dohodil – Chorvatsko.

Jak si v Chorvatsku zajistit ubytování?

Cesta do Chorvatska není dlouhá a tak se sem vydává mnoho lidí autem. Když si nemusíte zajišťovat jinou dopravu, vaše náklady se výrazně sníží. Důležité však je zajistit si ubytování. Když se obrátíte na jakoukoliv cestovní kancelář, musíte počítat s vysokými provizemi. Jde to však i bez provize cestovním kancelářím, stačí si ubytování zarezervovat v největším katalogu soukromého ubytování v Chorvatsku, kterým je web Ubytovanivchorvatsku.cz.

Najdete zde ubytování po celém území této země a vždy s přímými kontakty a majitele objektů a tím pádem bez jakékoliv provize prostředníkům. Na webu si můžete snadno vybrat ubytování podle mnoha kritérií, třeba podle oblíbené lokality. S výběrem vám pomohou přehledně rozdělené kategorie, interaktivní mapka nebo konfigurátor, kde zadáte region, období a počet osob v apartmá. U každého ubytování jsou uvedené všechny potřebné informace, nechybí ani mnoho fotografií a již zmíněný kontakt a majitele. Inspirujte se nepřeberným množstvím nabídek, vybírat můžete i last minute nabídky. Kromě nabídek ubytování najdete na webu také všechny důležité informace, jaké potřebujete o Chorvatsku vědět. Na webu se nachází rovněž fórum, kde najdete mnoho odpovědí na vaše otázky, můžete se zde zeptat na vše, co vás zajímá, nebo naopak poradit jiným uživatelům.